Korupcijos rizikos analizė ir pasireiškimo tikimybė

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba atliko korupcijos rizikos analizę nuosavybės teisių į žemę atkūrimo procesuose Kauno mieste ir 2023 m. balandžio 18 d. raštu Nr. 4-01-3207 pateikė išvadą. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 straipsnio 9 dalimi Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikta informacija, kaip yra ar bus įgyvendinami Kauno miesto savivaldybei išvadoje pateikti rekomendacinio pobūdžio pasiūlymai. 2024 m. vasario 23 d. raštu pateikta papildoma informacija apie išvadoje pateiktų pasiūlymų įgyvendinimą.

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba atliko korupcijos rizikos analizę Kauno miesto savivaldybės infrastruktūros objektų viešųjų pirkimų procesuose ir 2022 m. lapkričio 28 d. raštu Nr. 4-01-9468 pateikė išvadą. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 straipsnio 9 dalimi Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikta informacija, kaip yra ar bus įgyvendinami išvadoje pateikti pasiūlymai. 2023 m. lapkričio 14 d. raštu pateikta papildoma informacija apie išvadoje pateiktų ar alternatyvių pasiūlymų įgyvendinimą.

 

2021 metų:

2020 metų:

2019 metų:

2018 metų:

2017 metų:

2016 metų:

2015 metų:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content