Antikorupcinio elgesio standartų diegimas

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatyme numatytą vieną iš pagrindinių korupcijos prevencijos priemonių „antikorupcinių elgesio standartų diegimas“, parengtas ir 2021 m. gruodžio 23 d. Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-4591 patvirtintas Kauno miesto savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, antikorupcinio elgesio kodeksas.  Kodekse nustatytos elgesio normos ir profesinės etikos principai, kurių privaloma laikytis tarnybos (darbo) ir ne tarnybos (ne darbo) metu. Kodekso tikslas – kurti geranorišką darbo aplinką, ugdyti profesinę kompetenciją, tinkamus ir efektyvius Kauno miesto savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, tarpusavio ryšius bei pagarbius tarpusavio santykius tarnybos metu, santykius su asmenimis, kurie kreipiasi į Kauno miesto savivaldybės administraciją, pavaldžiais juridiniais asmenimis, kitomis valstybės valdžios institucijomis ir įstaigomis, didinti Kauno miesto savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, reputaciją visuomenėje, teigiamą Kauno miesto savivaldybės administracijos įvaizdį ir visuomenės pasitikėjimą Kauno miesto savivaldybės administracijos veikla.

2023 m. gruodžio 29 d. Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimu Nr. A-2571, antikorupcinio elgesio kodeksas papildytas Darbuotojų veiksmų, susidūrus su situacijomis, galinčiomis kelti korupcinio pobūdžio rizikas aprašu. Jame darbuotojams pateikiama informacija, kokių veiksmų rekomenduojama imtis, jeigu atlikdami jiems priskirtas darbo funkcijas, savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, patektų į situacijas, galinčias turėti korupcinio pobūdžio rizikų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content