Informuoti apie korupcijos atvejus

Kviečiame informuoti apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, su kuriomis Jums galimai teko susidurti Kauno miesto savivaldybėje (pvz. kyšininkavimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, dokumentų suklastojimas, sukčiavimas ir pan.).

Informacija priimama valstybine (lietuvių) kalba, tvarkinga ir įskaitoma, pasirašyta jį rašiusio asmens (pageidautina). Turėtų būti trumpai ir aiškiai išdėstytos įvykio aplinkybės, laikas, vieta, nurodyti žinomi su aprašoma situacija susiję asmenys, jų pareigos, darbo vieta ar kiti duomenys. Gali būti nurodomi žinomi liudytojai, įrodymai, išdėstoma nuomonė. Pageidautina, kad būtų nurodyti telefonų numeriai, kuriais galima susisiekti su informaciją teikiančiu asmeniu. Jei kreiptasi raštu, apie nagrinėjimo rezultatus asmeniui atsakoma raštu.

Pranešti galite:
• raštu, paliekant pranešimą Savivaldybės fojė esančioje 99-toje dėžutėje, adresu Laisvės al. 96, Kaunas;
• anoniminiu telefonu (8 37) 22 16 40 (sumontuota įranga su autoatsakikliu įrašo iki 4,5 min. pokalbį);
• elektroniniu paštu: [email protected];
• užpildant anoniminio pranešimo formą:

  Jūsų žinutė

  Pranešti apie korupcijos atvejus galima ir kreipiantis į Specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 33 33, elektroniniu paštu [email protected] arba užpildant pranešimo formą.

  Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo apie jam žinomą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką privalo pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybai, prokuratūrai ar kitai ikiteisminio tyrimo įstaigai (pranešimo atmintinė).

  PRIMENAME, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį. Už tokius veiksmus numatyta atsakomybė.

   

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

  Kauno bangelė
  Skip to content