Korupcijos rizikos valdymo vertinimas

Viena iš pagrindinių Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatyme nustatytų korupcijos prevencijos priemonių, padedančių kurti korupcijai atsparią aplinką viešajame juridiniame asmenyje, yra korupcijos rizikos valdymo vertinimas.

2023 m. atliktas korupcijos rizikos valdymo Kauno miesto savivaldybės administracijoje vertinimas. Vidaus audito metu buvo vertinama ar 2022 m. Kauno miesto savivaldybės administracija savo veikloje taikė korupcijai atsparios aplinkos kūrimą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus, ar buvo užtikrintas tinkamas korupcijos rizikų valdymas, kuris apibūdinamas kaip vidaus kontrolės sudedamoji dalis, apimanti korupcijos rizikos veiksnių nustatymą, įvertinimą ir priemonių, kurios mažina korupcijos rizikas, parinkimą, jų įgyvendinimą, pasiektų rezultatų vertinimą. Remiantis pateikta Korupcijos rizikos valdymo Kauno miesto savivaldybės administracijoje vertinimo vidaus audito ataskaita, parengtas ir 2023 m. gegužės 8 d. Kauno miesto savivaldybės mero potvarkiu Nr. M-131 patvirtintas vidaus audito ataskaitoje pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo planas.

Vadovaujantis patvirtintu planu, įgyvendintos vidaus audito pateiktos rekomendacijos dėl korupcijos rizikos valdymo ir vidaus kontrolės tobulinimo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content