Kauno miesto savivaldybės gyvenamųjų namų prijungimas prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros

Kvietimas teikti Kauno miesto savivaldybės gyvenamųjų namų prijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, programos paraiškas.

Įsakymas dėl kvietimo teikti Kauno miesto savivaldybės gyvenamųjų namų prijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, programos paraiškas ir Kauno miesto savivaldybės gyvenamųjų namų prijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, programos projekto paraiškos formos patvirtinimo.

 

Įsakymas Kvietimas Paraiška

 

Tarybos sprendimas

Programa

Įsakymas Kvietimas Paraiška

Įsakymas sutartis

Sutarties forma

Priedas 1 Priedas 2 Priedas 3

Rezultatai

Įsakymas dėl programos lėšomis finansuojamų projektų sąrašo patvirtinimo

Programos lėšomis finansuojamų projektų sąrašas

Rezultatai

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content