Želdynų ir želdinių priežiūra ir tvarkymas

 

2021 m. gauta 228 744 Eur. tikslinių lėšų,  už želdinių atkuriamosios vertės kompensavimą, kurios panaudotos želdynams miesto bendrojo naudojimo teritorijoje, miesto parkuose veisti – medžių ir krūmų sodinukams įsigyti, pasodinti ir prižiūrėti; želdiniams tvarkyti, želdinių sanitarinės būklės gerinimo priemonėms įgyvendinti; želdynų ir želdinių būklės stebėsenai vykdyti.

  • 2022 m. gauta 348 495 Eur. tikslinių lėšų,  už želdinių atkuriamosios vertės kompensavimą, kurios panaudotos želdynams miesto bendrojo naudojimo teritorijoje, miesto parkuose veisti – medžių ir krūmų sodinukams įsigyti, pasodinti ir prižiūrėti; želdiniams tvarkyti, želdinių sanitarinės būklės gerinimo priemonėms įgyvendinti; želdynų ir želdinių būklės stebėsenai vykdyti.
  • 2023 m. gauta 167714 Eur. tikslinių lėšų,  už želdinių atkuriamosios vertės kompensavimą, kurios panaudotos želdynams miesto bendrojo naudojimo teritorijoje, miesto parkuose veisti – medžių ir krūmų sodinukams įsigyti, pasodinti ir prižiūrėti; želdiniams tvarkyti, želdinių sanitarinės būklės gerinimo priemonėms įgyvendinti; želdynų ir želdinių būklės stebėsenai vykdyti.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content