Aplinkos (oro, maudyklų, vandens, želdinių) stebėsenos tyrimai

Kauno miesto paviršinio ir gruntinio vandens būklės stebėsenos programa 2021 – 2026 metams

Kauno miesto tarybos 2021-09-14 sprendimas Nr. T-368 „Dėl Kauno miesto paviršinio ir gruntinio vandens būklės monitoringo 2021-2026 metų programos patvirtinimo“


Informacija apie maudyklų vandens kokybės stebėsenos vykdymą 2021 metais


Informacija apie maudyklų vandens kokybės stebėsenos vykdymą 2020 metais


Informacija apie maudyklų vandens stebėsenos vykdymą ir rezultatų pateikimo lentelės 2019 metais


 

Informacija apie maudyklu vandens kokybes stebesenos vykdyma 2018 m.


 Stebėsenos (monitoringo) rezultatų ataskaitosNaudojant Aplinkos apsaugos skyriuje esančių ataskaitų, žemėlapių duomenis, būtina nurodyti duomenų šaltinį – Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrių.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content