Teršalų koncentracijos viršijo ribines vertes

Informuojame, kad vasario 3 d. teršalų koncentracijos aplinkos ore daugelyje miestų viršijo KD10 ir NO2 ribines vertes. Teršalų koncentracijos aplinkos ore ženklus padidėjimas buvo stebimas nuo 20 val., todėl siejamas su tarša siekiant šildyti gyvenamąsias patalpas.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, vasario 4 d. vietomis pasnigs, daugiausia trumpai ir negausiai. Kai kur pustys, bus plikledis. Vidutinio stiprumo vėjas daugiausia pūs iš šiaurės; antroje dienos pusėje oro temperatūra kris. Vasario 5 d. daug kur pasnigs, daugiausia silpnai. Vėjas besikeičiančios krypties, nestiprus, pajūryje vidutinio stiprumo. Vasario 6 d. vietomis truputį pasnigs. Vėjas nepastovios krypties, silpnas.

Vasario 4-5 d. vyraus nepalankios ir vidutiniškai palankios meteorologinės sąlygos aplinkos oro teršalų sklaidai. Dėl šaltų, žiemiškų orų, padidėjus kūrenimo poreikiui, vakaro ir nakties valandomis oro kokybė bus prastesnė.

Detalesnius oro kokybės tyrimų duomenis galima rasti AAA interneto svetainės http://gamta.lt  nuorodoje ORO KOKYBĖ ŠIANDIEN.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content