Kaunas priima „Europos dviračių iššūkį 2016“

Ketvirtą kartą tarptautinėje iniciatyvoje „Europos dviračių iššūkis 2016“ ketinantis dalyvauti Kaunas šįmet kelia ambicingus tikslus. Visą gegužės mėnesį iššūkyje dalyvausiantys europiečiai varžysis, kurio miesto dviratininkai numins daugiausia kilometrų.

Šiemet Europos dviračių iššūkyje 2016“ dalyvaus daugiau nei 40 Europos miestų, tarp kurių bus trys Lietuvos atstovai – Kaunas, Klaipėda ir Telšiai. Dviračių mylėtojai jau kviečiami registruotis ir dalyvauti didžiausiose Europos miestų dviratininkų varžytuvėse.

„Visą gegužės mėnesį Europos miestų dviratininkų komandos varžysis vienos su kitomis, kurios numins daugiau kilometrų. Tai linksmas ir lengvas būdas iškelti iššūkį sau, draugams, kolegoms ir kitiems miestams. Mes siekiame Kaune populiarinti dviračių kultūrą ir keliones dviračiais paversti kasdieniniu užsiėmimu. Šių metų iššūkyje išsikėlėme ambicingą tikslą – pasiekti patį geriausią rezultatą per visą dalyvavimo šiose varžybose istoriją“, – sakė Kauno vicemeras Simonas Kairys.

Iki šiol Kaunas „Europos dviračių iššūkį“ buvo priėmęs tris kartus. Aukščiausią penktąją vietą iš dvylikos varžybose dalyvavusių Europos miestų Kaunas užėmė prieš trejus metus. Tuo tarpu didžiausią bendrą atstumą kauniečiai numynė 2014-aisiais, kuomet šis rodiklis pasiekė 53,7 tūkst. kilometrų ribą.

„Kauniečiai, norintys dalyvauti iššūkyje, turi prisijungti prie Kauno komandos (http://cyclingchallenge.eu/lt/), į savo išmanųjį telefoną parsisiųsti nemokamą programėlę „Cycling 365“ ir nuo gegužės pradžios kiekvieną kartą minant dviratį nepamiršti jos įsijungti“, – pasakojo Kauno komandos koordinatorė Kristina Dėdelienė.

Kiekvienas dviratininkas, norintis sekti savo kelionę, gali rinktis vieną iš trijų būdų: naudoti „Cycling365“ programėlę savo išmaniajame telefone, rankiniu būdu užfiksuoti savo kelionę cycling365.eu internetinėje svetainėje arba įkelti .gpx failą su kelione, sukurtą naudojant kitą GPS sekimo sistemą (daugiau informacijos čia )

Dviratininkai, norintys sukurti Kauno komandos pakomandį – savo darbovietės, mokyklos, universiteto, bendruomenės ar draugų grupę, kviečiami susisiekti su Kauno komandos koordinatore el. paštu kristina.dedeliene@kaunas.lt

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content