Vokiečių kalbos olimpiada Kaune

Geriausiai vokiečių kalbą išmanantys mokiniai sausio 30 dieną rinkosi į Kauno miesto 11 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiadą ir 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkursą, kurie jau trečius metus organizuojami Kauno Simono Daukanto progimnazijoje. Pasitikrinti žinias panoro Dainavos ir Simono Daukanto progimnazijų, Jėzuitų, VDU „Rasos“, „Vyturio“, Prezidento Valdo Adamkaus, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijų 8 ir 11 klasių mokiniai.

Vedami idėjos „Deutsch macht Spaß“, 8 klasių mokiniai atliko A2 lygio, o vienuoliktokai B1 ir B2 lygio užduotis. Buvo tikrinami ne tik mokinių vokiečių kalbos kalbėjimo ar rašymo įgūdžiai, gramatikos ar žodyno mokėjimas. Vertinimo komisijai buvo svarbu ir dalyvių bendrosios kompetencijos: gebėjimas dirbti komandoje, palaikyti pokalbį, greitai reaguoti.

Vokiečių kalbos olimpiados ir vokiečių kalbos konkurso dalyviai bei juos ruošę mokytojai nekantriai lauks rezultatų. Tegu sėkmė lydi nugalėtojus, kurie vyks į finalinį Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiados turą.

 

Kristina Vaitilavičienė

mokytoja

Kauno Simono Daukanto progimnazija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content