Ugdymas karjerai

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra (LINEŠA) dešimtus metus iš eilės inicijuoja nacionalinę profesinio veiklinimo iniciatyvą „Šok į tėvų klumpes 2024“ ir kviečia jungtis bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenes.

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus ir kitus pedagogus registruotis dalyvauti iniciatyvoje Jums tinkamą dieną(-as) ir  prašome nuo 2024 m. balandžio 2 d. iki birželio 3 d. registruotis internete adresu: https://sokitevuklumpes.mukis.lt/registracija/. Įtraukime į profesinio veiklinimo iniciatyvą 1-12 kl. mokinius, jų tėvus/globėjus. Iniciatyvai pasibaigus, registruotiems dalyviams bus išduotos pažymos, o aktyviausi karjeros specialistai, gaus kvietimus į kasmetinę karjeros konferenciją, kuri vyks š. m. gruodžio mėnesį.

Informacija apie šią iniciatyvą bei visų prie iniciatyvos prisijungusių mokyklų žemėlapis bus  skelbiamas internete adresu: https://sokitevuklumpes.mukis.lt/

Atmintinė mokytojai(-ui)

Atmintinė tėvams_globėjams

Kviečiame apsilankyti balandžio 12–13 d. Atvirų durų dienose visose  profesinio mokymo įstaigose

2024 m. sausio 18 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks išskirtinis renginys – Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“. Šiame renginyje moksleiviams prisistatys bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinio mokymo įstaigos.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ tikslai:

• suteikti aktualiausią informaciją būsimiesiems studentams, jų tėvams bei mokytojams apie Lietuvos aukštosiose mokyklose esančias studijų programas;
• informuoti apie priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką, taisykles bei etapus;
• pasidalinti patarimais ir konsultacijomis apie reikalingas žinias ir gebėjimus sėkmingai pasirengti studijoms;
• pristatyti ateityje laukiančias karjeros bei darbo galimybes, priklausomai nuo pasirinktos studijų arba mokymo programos.

Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugės 2024“ metu lankytojų lauks gausi renginių programa: aukštųjų mokyklų prisistatymai, įkvepiantys pasakojimai apie studijas ir karjerą po jų – tiesiai iš aukštųjų mokyklų absolventų lūpų, praktiniai ekspertų patarimai apie tai, kaip teisingai pasirinkti savo ateitį.

„Aukštųjų mokyklų mugėje 2024“ lauksime visų būsimųjų studentų (ypatingai – 10-12 klasių moksleivių), tėvų ir mokytojų.

Kviečiame Jus įsitraukti parodos lankymą į planus ir sudaryti galimybes Jūsų miesto / rajono mokyklų moksleiviams bei mokytojams apsilankyti išskirtinėje, tik Lietuvos aukštąsias mokyklas – universitetus, kolegijas, profesinio mokymo įstaigas – pristatančioje karjeros mugėje.

Daugiau informacijos apie renginį:
https://www.parodos.lt/parodos/lietuvos-aukstuju-mokyklu-muge-2024/
Renginys yra NEMOKAMAS.
Mugės darbo laikas 9:30 – 17:00 val., 2024 m. sausio 18 d., Kauno „Žalgirio“ arena.

Kilus klausimams prašome kreiptis: UAB „Ekspozicijų centras“ mugės koordinatorė Lina Bimbirienė, mob. +370 612 40060, el. p.: [email protected]

Parodos organizatorius
UAB „Ekspozicijų centras“

 

Investuok Lietuvoje. Naujausios žinios ir įžvalgos | Spalis 2023

https://www.litexpo.lt/renginiai/karjera-studijos-2023/

Kvietimas mokyklos bendruomenei į didžiausią Lietuvoje Mokytojų kambarį

Kvietimas mokytojams ir mokiniams

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content