Kviečiame apsilankyti balandžio 12–13 d. Atvirų durų dienose visose profesinio mokymo įstaigose

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su visomis profesinio mokymo įstaigomis organizuoja 2024 m. atvirų durų dienas, vyksiančias balandžio 12–13 d. 9–16 val. Renginys skirtas plačiau supažindinti mokinius ir jų tėvus, mokytojus, karjeros specialistus su profesiniu mokymu ir jo galimybėmis, profesinio mokymo įstaigų erdvėmis ir infrastruktūra.

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklas aktyviai dalyvauti atvirų durų dienose. Profesinio mokymo įstaigos renginio metu planuoja pasiūlyti įvairių interaktyvių veiklų, ypač patrauklių mokiniams, – išbandyti norimą profesiją, aplankyti praktinio mokymo bazes, laboratorijas, simuliatorius, dalyvauti konkursuose ir kt.

Penktadienį, balandžio 12 d., profesinės mokyklos kviečia mokinius ir mokytojus, karjeros specialistus į profesinio mokymo įstaigas atvykti klasėmis. Siūlome iš anksto sutarti su dominančiomis profesinio mokymo įstaigomis dėl vizito laiko. Profesinio mokymo įstaigos gali lanksčiau planuoti veiklą, kai iš anksto žino, kada renginyje dalyvaus didesnis skaičius mokinių.

Artėjant atvirų durų dienoms informaciją apie renginį kviečiame sekti interneto svetainėje www.igykprofesija.lt. Profesinio mokymo įstaigos renginio programas skelbs ir savo interneto svetainėse.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content