Tegyvuoja laisva Lietuva! Слава Україні!

Šiandien Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje paminėjome Lietuvai svarbią dieną – Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jau ne vienerius metus rengiama Kaune akcija „Tautiška giesmė“, kuri suburia ta proga mokyklų bendruomenes įvairiose miesto vietose. Savo progimnazijoje akciją ir pradėjome Tautiška giesme.

„Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – tegul primena mums, kad Laisvė – ypatinga vertybė. Nepakanka ją iškovoti, būtina nuolat saugoti, patvirtinti kasdieniais darbais. Saugokime savo valstybės nepriklausomybę ir savarankiškumą. Dirbkime, mokykimės, tikėkime, švęskime ir didžiuokimės, kad esame nepriklausomos Lietuvos piliečiai.

Jau dvi savaites vyksta karas Ukrainoje. Tai karas šalia mūsų valstybės, kuris neša skausmą, netektis ir praradimus, ukrainiečių tautos laisvės ir valstybės naikinimą,“- nuoširdžiai graudindamasi kalbėjo direktorė Jūratė Pauliukienė.

Rimtyje išklausėme Ukrainos himną.

…Per pasaulį nusirito ir dar tebesitęsia protestų ir Ukrainos žmonių laisvės palaikymo banga. Matome daug gražių pavyzdžių – kiek daug žmonių susivienijo, kiek daug savanorystės pavyzdžių, kiek daug dovanojimo, aukojimo, palaikymo akcijų vyksta pasaulyje, šalyje, Kaune, mūsų mokykloje.

Mažvydiečiai taip pat aktyviai įsijungė į Ukrainos žmonių palaikymo akcijas. Keliolika šeimų yra pasiryžę apgyvendinti bėgančias nuo karo ukrainiečių šeimas. Keliasdešimt Mažvydo progimnazijos bendruomenės narių atsiliepė į prašymą ir padovanojo, paaukojo Jurgio Matulaičio parapijos Vaikų gerovės klube „Centriukas“ įsikuriančioms gyventi ukrainiečių šeimoms antklodžių, pagalvių, patalynės, higienos reikmenų ir kitų reikalingų daiktų.

Gausus būrys mokinių dalyvavo Martyno Mažvydo progimnazijos ir Eigulių seniūnijos organizuotoje pilietinėje akcijoje – piešė tema „Mes palaikome Ukrainą“. Direktorė padėkojo mokiniams, kurie neliko abejingi Ukrainos žmonių likimui ir savo palaikymą išreiškė nupiešdami gražius, atitinkančius nūdienos aktualijas, piešinius.

Ukrainos palaikymui visi mokiniai pasigamino geltonas ir mėlynas vėliavėles, kurias iškėlė į viršų, kad ir dangus matytų mūsų vienybę su ukrainiečiais.

Tegyvuoja laisva Lietuva!

Слава Україні!

Auksė Pukinskienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content