Siunčiama nuotrauka

ETWINNING PROJEKTAS „TARPKULTŪRINĖS KOMUNIKACIJOS ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS IR JŲ INTEGRAVIMAS UŽSIENIO KALBŲ IR KITŲ DALYKŲ PAMOKOSE“

 

Projektas „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ ir projekto pristatymo filmas įvertinti Europos komisijos organizuotos tarptautinės konferencijos „Europos kalbų dienos 2020“ sertifikatu – CERTIFICATE OF PARTICIPATION Online conference on Education begins with language – a comprehensive approach to the teaching and learning of language. 2020-09-28 vykusioje vaizdo konferencijoje „Europos kalbų dienos 2020“ buvo demonstruojami Europos kalbų konkurso projektai. Minėtas eTwinning projektas tarptautinėje konferencijoje buvo vienintelis atstovavęs Lietuvą.

Projektas „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ įtraukęs daugiau kaip 100 narių iš Lietuvos ir kitų Europos šalių darželių, mokyklų, gimnazijų, progimnazijų bei Vytauto Didžiojo universiteto, per metus pelnė 2 kokybės ženklelius.

Projektą įgyvendina trys projekto partneriai: VDU užsienio kalbų katedra (koordinatorė užsienio kalbų instituto direktorė prof. V. Bijeikienė), Kauno raj. Garliavos J. Lukšos gimnazija (projekto iniciatorė ir koordinatorė dokt. K. Grigaitė – Bliūmienė) ir Kauno lopšelis-darželis „Linelis“ (koordinatorė direktorė dr. A. Tamušauskaitė).

Projekto mokymosi ir patirčių sklaidos partneriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos bei Kauno rajono švietimo centrai.

Konferencijos įrašas https://webcast.ec.europa.eu/european-day-of-languages-am

ES projektų pristatymo įrašas https://webcast.ec.europa.eu/european-day-of-languages-pm

 

 

 

Skip to content