Socialinio verslumo projektas – puiki karjeros planavimo galimybė

Kauno Juozo Urbšio progimnazijos bendruomenės nariams prieššventinė savaitė prasidėjo neįprastai. Mokyklos atstovai Jokūbas Radavičius (7b), Inesa Kolpakovaitė (8b), Heidė Kunickaitė (8b), Ieva Zubrickaitė (8c) su mokytojais Džilda Railiene ir Algimantu Balčiumi, dalyvavo baigiamosiose Erasmus+ projekto „English for Social Entrepreneurship” (2018-1-RO01-KA229- 049626_3) virtualiose veiklose.

Dėl užklupusios pandemijos projekto dalyviams nepavykus susitikti planuotame vizite Italijoje, todėl kolegos iš Ariano Irpino miesto „Ruggero II” vidurinės mokykos, padedami projekto partnerių, susitikimą suorganizavo virtualioje erdvėje.

Virtuali ugdomoji projektinė veikla vyko 2020 metų gruodžio viduryje Google Meet platformoje. Dalyvaudami įvairiose projekto partnerių organizuojamose veiklose, mokiniai pristatė savo sukurtus verslo planus bei pristatymus apie žymius savo šalies antreprenerius, gilino žinias integruotoje anglų kalbos ir verslumo pamokoje. Viso projekto metu dalyviai nuolat tobulino bendravimo anglų kalba bei IT naudojimo įgūdžius, dalinosi žiniomis, idėjomis ir patirtimi apie socialinį verslumą.

Mokiniams šis projektas suteikė puikią galimybę pabendrauti su šios srities profesionalais, įgyti žinių apie tai, kas yra socialinis verslas ir kaip jį sukurti,. Projektas pasitarnavo kaip puiki karjeros ugdymo galimybė – pažinti save verslo srityje. Mokytojams tai buvo tarptautinė erdvė dalintis profesinėmis žiniomis bei praktikomis.

Neįprastas virtualus baigiamasis projekto susitikimas išmokė projekto organizatorius koncentruotis į esminius dalykus. Sistemingas projekto koordinatorių bendravimas bei bendradarbiavimas WhatsApp platformoje lėmė sėkmingą projekto baigimą virtualioje erdvėje.

Projektas finansuotas Europos Sąjungos lėšomis.

Projekto koordinatorė, anglų k. mokytoja Džilda Railienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content