Sėkmingai įgyvendintas respublikinis 9-11 klasių mokinių konkursas „Aš – verslus novatorius“

Kauno švietimo inovacijų centras gruodžio-kovo mėn. kvietė visus Lietuvos 9–11 kl. mokinius dalyvauti konkurse „Aš – verslus novatorius“. Konkurso tikslas – ugdyti novatoriškai mąstančią asmenybę, gebančią savarankiškai ir aktyviai veikti, pateikti naujas idėjas ir jas realizuoti. Konkurse dalyvavo 23 komandos (119 mokinių) iš 16 ugdymo įstaigų. Konkursas vyko keliais etapais – pirmame etape mokiniai pristatė inovatyvias idėjas, sukurdami trumpą vaizdo įrašą, vėliau dalyvavo protmūšyje. Džiaugiamės, kad mokiniai protmūšių metu ne tik įgijo naujų žinių, tačiau ir smagiai praleido laiką.

Dėkojame konkurse dalyvavusiems mokiniams už nuoširdų ir kūrybingą darbą bei mokytojams už svarų indėlį rengiant mokinius konkursui.

Visiems konkurso dalyviams ir mokytojams, parengusiems mokinius konkursui, įteikti Kauno švietimo inovacijų centro padėkos raštai. Konkurso nugalėtojams įteiktos AB „Swedbank“ ir Kauno švietimo inovacijų centro atminimo dovanėlės bei diplomai.

Konkursą organizavo AB „Swedbank“ Padalinių tinklo departamentas ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Džiaugiamės mokinių iniciatyva ir aktyvumu bei linkime visokeriopos sėkmės!

 

Eglė Ragauskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content