Respublikinio mokinių tapybos konkurso „Dialogas ir spalva“ įvadinis seminaras

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas kartu su Kauno švietimo inovacijų centru 2021 m. lapkričio 12 d. organizuoja respublikinį bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių tapybos darbų konkursą „Dialogas ir spalva“. Konkurso tikslas – lavinti mokinių meninius įgūdžius, plėtoti kūrybines ir pažintines galias, skatinti jų saviraišką, pasitelkiant mąstymo, matymo ir žinojimo būdus. Šiuo konkursu tikimasi ugdyti mokinių kūrybiškumą analizuojant, lyginant ir interpretuojant, suteikiant galimybę bendrauti ir bendradarbiauti.

Spalio 26 d. virtualioje aplinkoje įvyko konkurso įvadinis seminaras dailės mokytojams „Dialogas ir spalva“. Seminaro pradžioje gausiai iš visos šalies dalyvavusius mokytojus pasveikino Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto dekanas prof. Jonas Audėjaitis, pasidžiaugdamas penktus metus organizuojamu konkursu ir jo aktualumu.

Seminare pranešimus skaitė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tapybos katedros vedėja, tapytoja prof. Aušra Vaitkūnienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Psichiatrijos klinikos vadovė prof. dr. Virginija Adomaitienė, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tapybos katedros lektoriai, tapytojai Andrius Zakarauskas ir Petras Lincevičius.

Apie konkurso organizavimo tvarką išsamiau papasakojo bei mokytojus registruoti mokinius į konkursą pakvietė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto prodekanė Inara Klimienė.

Respublikinis mokinių tapybos darbų konkursas „Dialogas ir spalva“ vyks 2021 m. lapkričio 12 d. 12 val. Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete, Muitinės g. 4, Kaunas. Mokinių bei mokytojų registracija iki lapkričio 10 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content