Mokytis programuoti galima nuo mažens

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras organizavo programavimo pradmenų praktikumą „Žaisk- kurk-programuok“, skirtą ikimokyklinio, pradinio ugdymo, neformaliojo švietimo mokytojams.

Renginį, vykusį 2021 m. vasario 25 d. virtualioje aplinkoje, vedė Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė Rasa Kasiulynaitė-Timukienė.

Mokytoja Rasa supažindino pedagogus su žaislais-robotukais Qobo ir Matatalob, pademonstravo jų teikiamas galimybes lavinti vaikų informatinį mąstymą.

Renginio dalyviai susipažino su vis sudėtingėjančių užduočių sistema, aptarė jų sprendimo principus, patys bandė virtualiai atklikti kai kurias užduotis.

Kauno klinikų Ikimokyklinio ugdymo skyriaus – lopšelio-darželio „Lašeliai“ mokytoja Irma Jakimonytė papasakojo, kaip lavina vaikus, pasitelkdama robotuką Qobo, pademonstravo filmuotą medžiagą, atskleidžiančią vaikų džiaugsmą ir entuziazmą žaidžiant su šiuo robotuku.

Pedagogams labai norėjosi pačiupinėti ir realiai pažaisti su pademonstruotais robotukais, patyrinėti jų teikiamas galimybes praktiškai, tad buvo nutarta pasibaigus karantinui pratęsti praktikumą jau ne virtualiai, bet fizinėje erdvėje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content