Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkurso rezultatai Kaune

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iniciatyva Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkursą. Jis skirtas geriausiai savo edukacines erdves tvarkančioms ikimokyklinio, bendrojo ugdymo mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms ir neformaliojo vaikų švietimo mokykloms 2020 metais išrinkti.

Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, įtraukiant į veiklas mokyklos bendruomenę.

Konkursas rengiamas dviejuose lygmenyse: I – savivaldybių ir II – nacionalinis lygmuo.

Konkurse dalyvavo 9 Kauno švietimo įstaigos. Jos įsivertino savo edukacines aplinkas ir užpildė įsivertinimo formas. Mokyklos, bent kartą laimėjusios konkursą, priskiriamos A kategorijai, o kitos mokyklos – B kategorijai.

Kauno miesto savivaldybės teritorijoje veikiančių mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkurso vertinimo komisija, apsilankiusi ir apžiūrėjusi pateiktas mokyklų edukacines erdves, paskelbė penkis savivaldybės lygmens konkurso nugalėtojus ir nacionaliniam lygmeniui pristatė šias švietimo įstaigas:

Kauno Valdorfo darželį „Šaltinėlis“ ir Kauno technikos profesinio mokymo centrą (A kategorija);

Kauno šv. Kazimiero progimnaziją, Kauno Palemono gimnaziją ir Kauno Jono Laužiko mokyklą (B kategorija).

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content