Mokslo premija

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO SKYRIUS SKELBIA PARAIŠKŲ PRIĖMIMĄ MOKSLO PREMIJAI GAUTI

        Šiais metais Kauno miesto savivaldybė tradiciškai skelbia konkursą Kauno miesto mokslininko premijoms gauti. Bus skiriamos dvi Kauno miesto mokslo premijos – viena už nuopelnus humanitarinių ar socialinių mokslų srityje, kita – už nuopelnus fizinių, biomedicinos, žemės ūkio ar technologijos mokslų srityje. Vienos premijos dydis – 5000 eurų. Paraiškos priimamos ir vertinamos pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 29 d. sprendimu Nr. T-731 patvirtintą aprašą ,,Dėl Kauno miesto savivaldybės apdovanojimų teikimo ir premijų skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Paraiškos priimamos 2 egz. iki 2021 m. rugsėjo mėn. 17 d. savivaldybės administracijos Švietimo skyriuje, J.Gruodžio g. 9, 106 kabinete.

Pageidautina, kad paraiškas persiųstumėte elektroniniu paštu: Raimonda.jancauskiene@kaunas.lt. Pateikti dokumentai negrąžinami. Informacija teikiama telefonu (8 37) 42 54 46.

Kauno miesto mokslo premijos paraiškos forma

Švietimo skyriaus vedėjo įsakymas dėl Kauno miesto mokslo premijos paraiškos formos tvirtinimo

Mokslininko premijų laureatai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content