Mokinių vasaros stovykla „Mokausi ir žaidžiu“

Rugpjūčio 16–20 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko Kauno miesto savivaldybės mokinių vasaros stovykla „Mokausi ir žaidžiu“. Trisdešimt 2–6 klasių mokinių iš Kauno miesto mokyklų čia ne tik bendravo tarpusavyje, žaidė sportinius ir stalo žaidimus, dalyvavo protmūšyje, bet ir atliko bandymus su balionais, matavo vieni kitų ūgį, apskaičiavo pogrupio mokinių ūgio vidurkį, prisiminė matavimo vienetus, matavo medžių kamienų storį, atstumą tarp objektų. Mokiniai linksmai mokėsi anglų kalbos, dalyvavo šaškių turnyre. Vadovaujant psichologui, žaisdami mokėsi geriau pažinti save ir kitus. Stovyklos dalyviai lankėsi Lietuvos švietimo istorijos ir Kauno vaikų literatūros muziejuose, kur dalyvaudami edukacinėse programose patobulino matematikos, grožinio ir dalykinio teksto skaitymo ir analizavimo įgūdžius. Didelį įspūdį mokiniams paliko kultūrinio orientavimosi programa „Laisvės alėja“, kurioje dalyvaudami pagal nuorodas patys surado visuomenines organizacijas, skulptūras, atminimo lentas ir kitus kultūrinius objektus.

Nuoširdžiai dėkojame stovyklos vadovėms mokytojoms Ritai Agurkienei ir Kristinai Grigaitei Bliūmienei, bandymams vadovavusiai mokytojai Laimai Razbadauskytei, psichologui dr. Tomui Lagūnavičiui už darbą stovykloje.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content