Metodinių renginių „Kauno mokyklos rengiasi atnaujinto ugdymo turinio (UTA) diegimui. Sėkmės, ieškojimai, atradimai“ ciklas

Vasario 9 d. Kauno švietimo inovacijų centras organizavo metodinių renginių „Kauno mokyklos rengiasi atnaujinto ugdymo turinio (UTA) diegimui. Sėkmės, ieškojimai, atradimai“ ciklo pirmąjį renginį. Europos komisijos ir Britų tarybos vienu iš vadovų – mentorių, teikiančiu pagalbą mokyklų vadovams, išbandant naujas ugdymo turinio reformas savo mokyklose, yra paskirta Kauno miesto savivaldybės ugdymo įstaigų vadovė dr. Virginija Rupainienė, Kauno Panemunės pradinės mokyklos direktorė.

Dr. V. Rupainienė moderavo renginį, dalyviams referavo, kad  yra suburta Kauno miesto savivaldybės Atnaujinamo ugdymo turinio įgyvendinimo koordinavimo (UTA) komanda, kurios tikslas – užtikrinti veiksmingą pasirengimą diegti atnaujintą ugdymo turinį ir jo įgyvendinimą Kauno miesto savivaldybės ugdymo įstaigose. Ugdymo turinys atnaujinamas (UTA) remiantis švietimo būklės analize.  Atnaujinimo tikslas – užtikrinti aukštesnę bendrojo ugdymo kokybę. Atnaujintose dalykų bendrosiose programose atskleidžiama, kaip dalyko turiniu auginamos mokinio kompetencijos.

Dr. V. Rupainienė, informavo, kad Kauno m. savivaldybės ugdymo įstaigų vadovai aktyviai teikė paraiškas dalyvauti „Mokyklų pasirengimo diegti atnaujintas pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrąsias programas veiklos tyrime“, kuriame  įgijo teisę dalyvauti  2  aukšta ugdymo kokybe pasižyminčios Kauno miesto ugdymo įstaigos – Kauno Kazio Griniaus  progimnazija ir Kauno Veršvų gimnazija.

Pirmame ciklo renginyje savo įžvalgomis su dalyviais pasidalijo Žilvinas Damijonaitis, Kauno Veršvų gimnazijos direktorius. Jis pasidžiaugė, kad gimnazija dalyvauja tyrime, papasakojo, kaip sekėsi gimnazijos projekto ir mokytojų komandų formavimas, kaip pasisekė atlikti analizę, susitarti dėl strateginių veikimo krypčių, susijusių su atnaujintų bendrųjų programų įgyvendinimu.

Kauno švietimo inovacijų centras planingai, sistemingai organizuos metodinių renginių „Kauno mokyklos rengiasi atnaujinto ugdymo turinio (UTA) diegimui.  Sėkmės, ieškojimai, atradimai“ ciklą, kuriame kiekvieną mėnesį savo patirtimi dalysis vadovai, pavaduotojai, mokyklų komandos.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content