Metodinis renginys „Praktiniai patarimai matematikos brandos darbo vadovui“

Kauno švietimo inovacijų centras drauge su Kauno miesto matematikos mokytojų metodiniu būreliu organizavo metodinį renginį matematikos mokytojams „Praktiniai patarimai matematikos brandos darbo vadovui“. Renginys vyko spalio 12 d. nuotoliniu būdu.

Pagrindinį pranešimą skaitė Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto profesorė dr. Valdonė Indrašienė. Ji supažindino mokytojus su brandos darbo struktūra ir pagrindiniais reikalavimais, kurių svarbu laikytis, rengiant šį darbą. Buvo aptartas brandos darbo vadovo vaidmuo, darbo apraše dažniausiai pasitaikančios klaidos ir netikslumai. Renginio dalyviai gavo daug naudingų patarimų, kaip efektyviau konsultuoti mokinį, rengiantį brandos darbą

Praktiniai patarimai matematikos darbo vadovui

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content