Menų darželio „Etiudas“ patirtis tarptautiniuose projektuose

Kauno menų darželio „Etiudas“ pedagogai sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose „eTwinning“ projektuose, kurdami vaikų meno projektus ir su Europos švietimo įstaigomis dalindamiesi inovatyviomis vaikų meninio ugdymo idėjomis. Virtualaus bendradarbiavimo projektai integruojami į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo turinį, siekiant efektyviau plėtoti vaikų sėkmingam ugdymuisi būtinas kompetencijas. Vykdydami „eTwinning“ projektinę veiklą, susipažįstame su kitų šalių kultūra, tradicijomis, švietimo sistemomis, tobuliname bendravimo užsienio kalba įgūdžius, išbandome ir pritaikome IT naujoves.

Už sėkmingą tarptautinių projektų kūrimą ir įgyvendinimą mokytoja Aušra Rašytinienė yra apdovanota dvylika Nacionalinių ir septyniais Europos „eTwinning“ kokybės ženkleliais.

Šiais metais už sukurtą ir vykdytą tarptautinį eTwinning projektą „STEAM ugdymas darželyje – atradimai, eksperimentai, tyrinėjimai“ (STEAM education in kindergarten – discoveries, experiments, research) mokytoja Aušra Rašytinienė apdovanota Nacionaliniu Lietuvos eTwinning kokybės ženkleliu. Mokytoja Jūratė Grišmanauskienė apdovanota kokybės ženkleliu už kokybišką dalyvavimą šiame projekte.

https://www.svietimonaujienos.lt/steam-ugdymas-darzelyje-igyvendinant-etwinning-projektus/

Dalyvavimas ir pasiekimai „eTwinning“ projektinėje veikloje mūsų vaikus skatina ir motyvuoja kūrybinei, ugdomajai veiklai.

Antri metai iš eilės menų darželiui „Etiudas“ suteiktas „eTwinning“ mokyklos“ vardas. Mūsų įstaigai tai yra ryškus pripažinimas, siekiant kokybės ir atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content