„Lietuvos švietimiečiai Ukrainai“

Džiugu matyti, kad Lietuvos mokytojai, mokyklos, neformalaus švietimo įstaigos ir visa visuomenė noriai atsiliepia į iniciatyvas padėti Ukrainos vaikams. Iniciatyvų išties daug, bet jų gausoje atsiranda rizika pasimesti ir išbarstyti savo galingas pajėgas. Tad Lietuvos švietimiečių būrys kviečia išteklius tikslingai sutelkti.

Savanoriškai ėmėmės “Google site” erdvėje struktūruoti ir sisteminti aktualią informaciją, susijusią su Ukrainos moksleivių ugdymu, pagalba Ukrainos mokytojams, Ukrainos ir Lietuvos mokytojų telkimu bendram darbui:

https://sites.google.com/…/svietim…/pagrindinis-puslapis

Jūsų taip pat prašome papildyti šį sąrašą – apie savo apskrities iniciatyvas  galite informuoti feisbuko puslapyje „Lietuvos švietimiečiai Ukrainai“ arba el.p. agneklimciauskaite@gmail.com

Puslapyje sisteminama tokia informacija:

MOKYTOJŲ SAVANORYSTĖ / SIŪLOMOS PAMOKOS

BENDROJO LAVINIMO MOKYKLOS

UKRAINOS VAIKŲ UGDYMO ĮRANKIAI / UKRAINIETIŠKI VADOVĖLIAI

https://sites.google.com/view/svietimieciaiukrainai/visa-lietuva/ukrainos-vaik%C5%B3-ugdymo-%C4%AFrankiai

 

DARŽELIAI

AUKŠTOSIOS / PROFESINĖS MOKYKLOS

NEFORMALUS ŠVIETIMAS

PSICHOLOGINĖ PAGALBA

DVASINĖ PAGALBA

DIENOS CENTRAI / SOCIALINĖ PAGALBA

PAGALBA UGDYMO PRIEMONĖMIS

TARPTAUTINĖ UGDYMOSI PAGALBA

NEVYRIAUSYBINĖS ORGANIZACIJOS

MOKYMAI MOKYTOJAMS

DARBDAVIAMS

UKRAINOS MOKYTOJAI LIETUVOJE

 

Linkėjimai

Agnė Klimčiauskaitė-Janavičienė

8686-09257

„Lietuvos švietimiečiai Ukrainai“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content