Lietuvos istorijos protų mūšio I turo laimėtojai

Gedimino sporto ir sveikatinimo vyko  Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno, Kauno Jono Jablonskio ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijų I-IV klasių mokinių Lietuvos istorijos protų mūšio, skirto Lietuvos nepriklausomybės kovų atminimo metams paminėti, pirmas turas. Dalyvavo I gimnazijos klasių mokiniai.

Pirmą vietą laimėjo: Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda, ruošė mokytoja metodininkė Edita Mačiulaitienė;

Antrą vietą: Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos komanda, ruošė mokytoja metodininkė Aušra Rajaskaitė;

Trečią vietą: Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos komanda, ruošė mokytoja ekspertė Eugenija Paškauskienė.

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos istorijos mokytoja Edita Mačiulaitienė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content