Laisve pražydo langai!

Kovo 11-ąją pavasariu pražydo Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos mokinių namų langai. Šią visiems mums svarbią dieną mokyklos mokinių tarybos iniciatyva buvo organizuota pilietinė akcija – virtualus 1-8 klasių foto konkursas ,,Laisve pražydę langai“. Mokiniai, pasitelkę kūrybiškumą, įvairiausiomis technikomis kūrė gėles, komponavo trispalves puokštes ar net tapė ant langų, kad visi Kauno gatvėmis einantys žmonės, pažvelgę į gėlėmis išpuoštus langus, galėtų kartu su mumis pasidžiaugti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Nuotraukos buvo skelbiamos mokyklos internetiniame ir Facebook puslapiuose, kur visi norintys galėjo balsuoti už labiausiai patikusius darbus (kviečiame į virtualią darbų parodą  https://www.facebook.com/groups/826151561450239 ir https://www.mazvydas.kaunas.lm.lt/ ).

 

Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos

mokinių tarybos vadovė

Vitalija Savickienė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content