KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „OLIMPINIS TILTAS TARP LIETUVOS IR JAPONIJOS“

Maloniai kviečiame aplankyti virtualią Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodą!

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad kūrybinių darbų konkursas „Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“ sulaukė didžiulio susidomėjimo: konkurse dalyvavo beveik 300 mokinių. Dėkojame konkurse dalyvavusiems mokiniams už nuoširdų ir kūrybingą darbą bei mokytojams už svarų indėlį rengiant mokinius konkursui.

Visiems konkurso dalyviams ir mokytojams, parengusiems mokinius konkursui, bus įteikti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro padėkos raštai.

Džiaugiamės jaunųjų menininkų kūrybiškumu, vaizduote ir linkime visokeriopos sėkmės!

1-4 klasių mokinių kūrybinius darbus galite pamatyti čia: https://padlet.com/egleragauskaite5/eox662gko34tqg4e

5-8 klasių mokinių kūrybinius darbus galite pamatyti čia: https://padlet.com/jolantapakalniskiene/by7auiqpj60s564a

9-12 klasių mokinių kūrybinius darbus galite pamatyti čia: https://padlet.com/egleragauskaite5/9wt63s3ofsm1orr5

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content