Knyga mūsų pasaulyje vis dar svarbi…

Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mokytojų, mokinių ir bibliotekininkų konferencija „Knyga mūsų pasaulyje“. Šis renginys yra skirtas skaitymo skatinimui ir gražių iniciatyvų sklaidai. Jį organizuoti padėjo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Šį kartą konferencija vyko nuotoliniu būdu, bet tai sudarė galimybes joje dalyvauti mokytojams, mokiniams ir bibliotekininkams iš tolimiausių Lietuvos kampelių: iš Klaipėdos, Šilutės, Alytaus, Pagėgių, Jonavos, Kalvarijos, Rokiškio, – daugiau pusantro šimto dalyvių!

Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojos supažindino dalyvius su įdomiomis virtualiomis edukacinėmis veiklomis, kurios gali praturtinti ir paįvairinti nuotolinio mokymo rutiną. M. Mažvydo progimnazijos mokytojos pasidalino sėkmingai įgyvendintų projektų, skirtų įvairiems rašytojams ir knygoms, rezultatais.

Konferencija buvo skirta Motiejaus Valančiaus 220-ųjų gimimo metinių, Vytauto Mačernio 100-ųjų gimimo metinių ir Vytautės Žilinskaitės 90-ųjų gimimo metinių jubiliejams, todėl šių rašytojų paminėjimui buvo skirti ir mokinių darbai. Atskirose grupėse vaikai pristatė kūrinių iliustracijas, pačių pagamintus knygų viršelius, sukurtus sonetus, netgi filmus apie rašytojų gyvenimą ir kūrybą.

Renginys buvo tikrai prasmingas ir įdomus, organizatoriai iš dalyvių sulaukė daug nuoširdžių pagyrų bei padėkų. Pasirodo, nuotolinis ugdymas ir karantinas tikrai nėra kliūtis kūrybiškumui. Mokiniai, padedami puikių mokytojų, dirba ne tik su kompiuterio ekranu ir klaviatūra, – jie skaito, piešia, lipdo, siuvinėja, vaidina, filmuoja, fotografuoja… Kol bus tokių vaikų, knygai negrės pavojus pasitraukti į nebūtį, užleidžiant vietą kompiuteriui.

 

Auksė Pukinskienė,

Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotraukose – mokinių darbai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content