Kauno švietimo inovacijų centras įgyvendina Erasmus+ projektą „Kova su patyčiomis mokykloje“

Įgyvendinant Erasmus+ „Kova su patyčiomis mokykloje“ (angl. k. „Fight Against Bullying at School“, Kauno švietimo inovacijų centro direktoriaus pavaduotoja Agnė Valinevičienė ir metodininkė Eglė Ragauskaitė lapkričio 15 – 18 d. lankėsi Nantes mieste (Prancūzija). Tarptautinio susitikimo metu projekto partneriai detaliai nagrinėjo patyčių mokykloje temą, dalijosi taikomais ir efektyviais patyčių sprendimo ir prevencijos metodais, pristatė savo įstaigų veiklą, ilgametę patirtį patyčių srityje, pasidalijo vertinga patirtimi. Šio vizito metu Kauno švietimo inovacijų centro darbuotojos lankėsi Nantes ugdymo įstaigose: Collège de Chantenay, Lycée Monge la Chauvinière ir Conseil régional, susipažino su Prancūzijoje įgyvendinamomis pHARE ir SENTINELLES programomis.

Projektu siekiama aptarti priemones ir metodus, padėsiančius veiksmingai kovoti su patyčiomis mokyklose, juos išbandyti praktikoje bei pasidalinti vertingąja šalių partnerių patirtimi patyčių mokykloje tema. Sėkmingai įgyvendintas projektas suteiks daug įvairių metodų ir priemonių kaip efektyviai kovoti su patyčiomis, patobulins projekto dalyvių gebėjimus šioje srityje.

Projekte dalyvauja parteriai iš Italijos, Ispanijos, Prancūzijos ir Belgijos. Projekto tiesioginė tikslinė grupė – suaugusiųjų mokymų koordinatoriai, dirbantys suaugusiųjų mokymo įstaigoje su suaugusiais.

Projektas „Kova su patyčiomis mokykloje“ įgyvendinamas iki 2023 m. rugsėjo mėn.

 

Agnė Valinevičienė, Kauno švietimo inovacijų centro direktoriaus pavaduotoja, Eglė Ragauskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content