Kauno švietimo inovacijų centras dalyvavo tarptautiniame seminare „Accreditation in Erasmus+“

Rugsėjo 6, 7 ir 13 d. vyko Norvegijos ir Maltos nacionalinių „Erasmus+“ agentūrų organizuotas virtualus seminaras „Accreditation in Erasmus+“. Seminaro tikslas – parengti dalyvius pateikti aukštos kokybės akreditacijų paraiškas.

Tarptautiniame seminare dalyvavo daugiau nei 50 atstovų iš 13 skirtingų šalių. Renginio organizatoriai dalyviams iš Lietuvos skyrė 2 vietas dalyvauti virtualiame seminare: 1 – bendrojo ugdymo ir 1 – suaugusiųjų švietimo sektorių atstovams (Kauno švietimo inovacijų centrui).

Seminaro metu įgytos žinios, sėkmingai atliktos užduotys ir užmegzti ryšiai su švietimo įstaigų atstovais iš užsienio šalių, padės Kauno švietimo inovacijų centrui parengti aukštos kokybės akreditacijos paraišką.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content