Kauno „Santaros“ gimnazijos draugystė su Ukrainos mokyklomis

Antrus metus bendradarbiaujame  su Ukrainos miesto Černivci mokymosi įstaigomis. 2020/2021 mokslo metais mūsų „Santaros“ gimnazija dalyvavo projektuose „IQ cuisine“, „Gyvoji kalba“, organizavo ir įvykdė konkursą „Mano mokykla – geriausia kartu su  licėjumi „Prestižas“. Šiemet kartu su šiuo partneriu vykdome projektą „Dainos ir Šokiai“. Jo tikslas – lavinti anglų kalbos įgūdžius, stiprinti bendrakultūrines kompetencijas.

Trečiame projekto etape mokiniai supažindino vieni kitus su tautiniais šokiais.

Labai džiugu, kad projektinės grupės dalyviai išmoko, nufilmavo ir aprašė tradicinį šokį, vaizdo filmą, kurį pristatė partneriams. Buvo labai smalsu sužinoti apie populiariausius ukrainiečių šokius „hopak“ ir „kosak“. Didžiuojamės mūsų partnerių stiprybe – tokiomis nepaprastomis sąlygomis, agresijos akivaizdoje tiesiog dirbti, draugauti, skleisti geras žinias, dalintis patirtimi.

Dalinamės naujomis žiniomis ir kviečiame pasimėgauti puikiais pristatymais.

https://www.youtube.com/watch?v=qUYhvD3UclI

https://www.canva.com/design/DAE4czHQWqE/lHp-GRvw0VtuTkMmYzn14Q/view?utm_content=DAE4czHQWqE&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė V. Markevičienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content