Kauno pedagogų kvalifikacijos centras įgyvendina Erasmus+ projektą „Kova su patyčiomis mokykloje“

Kovo 24 d. įvyko Erasmus+ projekto „Kova su patyčiomis mokykloje“ (angl. “Fight against bullying at school“) trečiasis tarptautinis susitikimas, kuriame dalyvavo partneriai iš Italijos, Ispanijos, Prancūzijos ir Belgijos. Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją visame pasaulyje, projekto veiklos yra vykdomos virtualioje aplinkoje.

Vaizdo konferencijos metu buvo pristatyta ir nagrinėta patyčių atvejo analizė mokykloje. Projekto partneriai pristatė siūlomus šios problemos sprendimo būdus, pasidalino gerąja patirtimi. Susitikimo metu taip pat buvo aptartos tolimesnės projekto veiklos – darbo grupės, nagrinėjančios mokymo(si) aplinką, protokolus ir kt., jų darbo grupių vadovai ir dalyviai, tikslai ir t.t.

Projektas „Kova su patyčiomis mokykloje“ įgyvendinamas iki 2022 m. rugsėjo mėn.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content