Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Antikorupcinis protmūšis, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

Tarptautinę Antikorupcijos dieną – gruodžio 9-ąją, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai pasitiko dalyvaudami Antikorupciniame protmūšyje, kurį 2018 m. gruodžio 6 d. Kauno S. Dariaus ir S.Girėno gimnazijoje organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupė, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba. Protmūšyje dalyvavo dešimt komandų: VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, „Saulės“ gimnazijos, Kauno „Varpo“ gimnazijos, „Aušros“ gimnazijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Kauno „Santaros“ gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos komandos.

Protmūšį sudarė 26 klausimai, susiję su korupcijos sąvoka, korupcijos formomis, korupcijos prevencija. Klausimus parengti padėjo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė. Jie buvo parengti internetiniu įrankiu Kahoot.

Komandoms taškai buvo skiriami ne tik už teisingus atsakymus, bet ir už atsakymų pasirinkimo greitį. Kaip keitėsi komandų taškai, visi dalyviai ir stebintys renginį matė iš karto ekrane.

Laimėjusių komandų trejetukas:

–          Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, 1 vieta – 26,201.

–          Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, 2 vieta – 25,506.

–          Kauno Maironio universitetinė gimnazija, 3 vieta – 23,033.

Laimėtojams įteikti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro diplomai ir vertingi organizatorių prizai. Visoms dalyvavusioms komandoms įteiktos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorės Rasos Bortkevičienės padėkos.

Laura Vaitkevičienė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content