Jau yra žinoma, kiek ikimokyklinio ugdymo įstaigų neveiks 2022 metų vasarą

Kauno ikimokyklinėse įstaigose ir kitose mažus vaikus ugdančiose švietimo įstaigose 2022 m. balandžio mėnesį buvo organizuotos ugdytinių tėvų apklausos. Atsižvelgus į šių apklausų duomenis, nuspręsta, kurios švietimo įstaigos užsidarys vasarą.

Sprendimai, kuriose įstaigose 2022 m. vasarą ugdymo procesas nebus organizuojamas, priimti atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

1) pageidaujančių lankyti vaikų skaičius yra ne didesnis, kaip viena grupė (iki 20-25 vaikų);

2) įstaigoje vyks remontai, dėl kurių negalimas ugdymo procesas.

Didžioji dalis įstaigų nedirbs po vieną mėnesį: liepą – 39, rugpjūtį – 36. Abu mėnesius šią vasarą ketina atostogauti 7 įstaigos. 11 įstaigų šią vasarą veiks be pertraukos.

Visais atvejais yra suderinta, kad nė viena pageidaujanti šeima vasarą neliktų be paslaugų, o vaikas būtų priimtas į kitą dirbančią įstaigą. Pasirūpinta ir bendrojo ugdymo mokyklose veikiančių ikimokyklinių grupių auklėtiniais.

Detali informacija skelbiama Kauno miesto savivaldybės internetinės svetainės skyrelyje „Švietimas“ prie temų „Ikimokyklinis ugdymas“ ir „Priešmokyklinis ugdymas“.

 

 

Kauno miesto savivaldybės administracijos

Švietimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content