Japonų kalbos pamokėlės Kauno švietimo inovacijų centre

Balandžio 25 – gegužės 1 dienomis vyksta festivalis „Japonijos dienos Kaune WA“. Kauno švietimo inovacijų centras aktyviai dalyvauja Japonų dienų renginiuose. Balandžio 25 d. vyko japonų kalbos pamokėlės 1–4 kl. mokiniams. Japonų kalbos pasimokyti susirinko gausus būrys pradinių klasių mokinių. Džiaugiamės, kad šis užsiėmimas buvo ne tik smagus, tačiau ir efektyvus – vaikai išmoko japoniškai pasisveikinti, save pristatyti: pasakyti savo vardą, ką mėgsta, susipažino su japonų kalbos abėcele ir hieroglifais, mokėsi juos rašyti. Japonų kalbos pamokėles vedė tradiciniu japonų drabužiu kimono pasipuošusi lektorė Kristina Barancovaitė-Skindaravičienė. Vaikus šis puošnus kostiumas ypatingai sužavėjo.

Nekantriai laukiame pamokėlių 5–8 kl. mokiniams, kurios vyks balandžio 27 d. bei džiaugiamės sėkmingai prasidėjusia Japonų dienų Kaune savaite!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content