Europos muzikos diena (EuDaMus) Kaune

Lietuvos muzikos mokytojų asociacija (LMMA), bendradarbiaudama su Europos muzikinio ugdymo asociacija (EAS, The European Association for Music in School) šiais metais pirmą kartą, kovo 15 dieną, inicijavo švęsti Europos muzikos dieną (EuDaMus). Prie šios iniciatyvos prisijungė 20 Europos šalių. Pirmosios Europos muzikos dienos mokykloje organizatoriai – Lietuvos muzikos mokytojų asociacija – subūrė daugiau nei 100 ugdymo institucijų: vaikų darželių, bendrojo ugdymo ir menų mokyklų. Laukdami šventės mokiniai dalinosi virtualiais sveikinimais, piešė piešinius, diskutavo apie muziką, jos įtaką žmogaus formavimuisi. Kovo 15 dieną  kartu su visos Europos vaikais jungėsi prie virtualaus sveikinimo ir dainavo šiai progai sukurtą belgų kompozitoriaus Berto Appermonto dainą „Together“ („Kartu“).

Kauno miesto ugdymo įstaigos –  aktyviausi  akcijos dalyviai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje: nuo pačių mažiausiųjų darželinukų iki gimnazistų  siuntė virtualius sveikinimus: piešė piešinius, filmavo klasių, kolektyvų sveikinimus ir atliekamus kūrinius, kūrė ir improvizavo patys.

Dalinamės kauniečių iniciatyvomis: virtualiu choru, sveikinimais bei integruotu muzikos ir dailės projektu ,,Europos muzikos diena vaikų akimis“.

 

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Violeta Belevičiūtė

 

LIETUVOS iniciatyvos.

Šaukiniai-sveikinimai interaktyviame žemėlapyje.

Interaktyviame žemėlapyje spustelėję ant apvalaus violetinio ženkliuko su nata  rasite institucijos pavadinimą ir nuorodą į sveikinimą. Žemėlapį rasite čia:  Europos muzikos dienos mokykloje šaukiniai-sveikinimai 2022. Interaktyvus žemėlapis – LIETUVA

 

„Together“ („Kartu“) dainos videohttps://www.youtube.com/watch?v=0W59eBlV_MI

 

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojų metodinio būrelio knyga „Europos muzikos diena vaikų akimis“:

https://read.bookcreator.com/S8QG0b5GUtNrXGf5VVEelSJ3ddg1/_fS_35YiS2yk76RM8WK02A

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content