DĖL MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO INICIATYVŲ MOKYKLOMS, MOKSLEIVIAMS, JŲ TĖVAMS, MOKYTOJAMS

Karantino sąlygomis Lietuvos mokyklos susiduria su milžiniškais iššūkiais. Mykolo Romerio universitetas pasirengęs šiomis išskirtinėmis sąlygomis padėti įveikti sunkumus drauge pasiūlydamas tikslinę pagalbą būsimiems abiturientams ir kitų klasių mokiniams, jų tėvams, mokytojams ir mokyklų vadovams. Universitetas siūlo:

  • nemokamas matematikos, istorijos, lietuvių k. ir anglų k. pamokas norintiems geriau pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams programoje „Žinios išsipildo. Pasiruošk egzaminams!“; pirmosios pamokos prasideda jau kovo 22 d., registruotis galima iki kovo 16 d.;

  • nemokamas individualias (dvyliktokams, jų tėvams) arba grupines (klasėms, mokykloms) konsultacijas ruošiantis stojimui į universitetą: apie priėmimo procesą, konkursinio balo skaičiavimą, studijų kryptis ir pan.;

  • net penkiolikos virtualių renginių seriją „Ramu dėl karjeros“ kovo 15-19 dienomis;

  • nemokamas virtualias MRU ekspertų paskaitas klasėms ir mokykloms itin aktualiomis temomis;

  • nemokamas praktines universiteto partnerių paskaitas „Lyderystės akademijoje“;

  • nemokamą mokytojų-ekspertų pagalbą projekte „4mm. Pasistiebk“, skirtame praėjusių metų abiturientams, norintiems perlaikyti valstybinius brandos egzaminus ir pagerinti savo rezultatus.

Prašome priede esančia informacija pasidalinti su mokyklomis, kitomis suinteresuotomis šalimis bei savo valdomais komunikacijos kanalais.

Taip pat kviečiame bendradarbiauti jau trečius metus vykdomame projekte „4mm. Pasistiebk“, kuriame suteikiama nemokama galimybė jau laikusiems valstybinius brandos egzaminus abiturientams lankyti papildomas mokytojų-ekspertų pamokas nedidelėmis grupėmis, pagerinti savo pasirengimo lygį, perlaikyti egzaminus, gauti gerenius rezultatus ir taip užsitikrinti galimybę siekti aukštojo mokslo. Kviečiame ilgalaikiam bendradarbiavimui prisidedant prie projekto sklaidos.

Priėmimo ir rinkodaros skyriaus vadovė Simona Laiconaitė

Simona Laiconaitė, tel. +370 688 174623, el.p. simona.laiconaite@mruni.eu

Mykolo Romerio universitetas plečia savo pasiūlymų spektrą mokykloms

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content