Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano korektūra-2017

DĖL KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2017 M. LIEPOS 11 D. SPRENDIMO NR. T-426 „DĖL KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS BENDROJO PLANO KOREKTŪROS PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO  2018 m. birželio 26 d.  T-320

Pakeisti Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. liepos 11 d. sprendimą Nr. T-426 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano korektūros patvirtinimo“ ir papildyti pridedamą tekstinę ir grafinę dalį nauju priedu ( pridedama).


KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA 2017-07-11 SPRENDIMAS Nr. T-426

Dokumentas

Sprendinių koregavimo teritorijų schema

Pagrindinis reglamentų brėžinys

Aiškinamasis raštas (priedas Nr. 19)

Sprendiniai

Koreguojamų sprendinių aprašymas

Priedas Nr. 1  Dokumentas

Priedas Nr. 2  Dokumentas

Priedas Nr. 3  Dokumentas

Priedas Nr. 4   Dokumentas

Priedas Nr. 5   Dokumentas

Priedas Nr. 6  Dokumentas

Priedas Nr. 7  Dokumentas

Priedas Nr. 8  Dokumentas

Priedas Nr. 9  Dokumentas

Priedas Nr. 10  Dokumentas

Priedas Nr. 12  

Priedas Nr. 14

Priedas Nr. 15  

Priedas Nr. 16

Priedas Nr. 17 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content