Viešoji konsultacija Kaune

Kovo 30 d. 13 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44, Kaunas) vyko viešoji konsultacija dėl mokslo metų trukmės ir jos poveikio mokinių pasiekimams.

Renginio tikslas: pristatyti ir aptarti su švietimo bendruomenėmis ugdymo proceso trukmės poveikį mokinių pasiekimams.

Buvo diskutuojama, kaip mokslo metų trukmė  koreliuoja su mokinių pasiekimais, kokios galimybės sumažinti namų darbų užduočių, kokią popamokinę veiklą gali organizuoti mokykla, ir pan. Mokyklos pristatė savo sėkmingiausią patirtį.

Viešojoje konsultacijoje dalyvavo Žydronė Žukauskaitė, LR ŠMM Bendrojo ugdymo departamento direktorė; Gintarė Vasiliauskaitė, LR ŠMM Bendrojo ugdymo departamento Ikimokyklinio ir pradinio skyriaus vyriausioji specialistė.

Renginį moderavo žurnalistas Rytis Juozapavičius.

Renginį organizavo LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Pranešimai:

Kaip gerinti mokinių pasiekimus

Mokinių pasiekimų gerinimas keičiantis ugdymo proceso trukmei 2017-2018 ir 2018 – 2019 mokslo metais I dalis

Mokinių pasiekimų gerinimas keičiantis ugdymo proceso trukmei 2017-2018 ir 2018 – 2019 mokslo metais II dalis

Ugdymo procesas pasiekimų gerinimui

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content