Mokslo premija

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO SKYRIUS SKELBIA PARAIŠKŲ PRIĖMIMĄ MOKSLO PREMIJAI GAUTI

Šiais metais Kauno miesto savivaldybė tradiciškai skelbia konkursą Kauno miesto mokslo premijoms gauti. Bus skiriamos dvi Kauno miesto mokslo premijos – viena už nuopelnus humanitarinių ar socialinių mokslų srityje, kita – už nuopelnus fizinių, biomedicinos, žemės ūkio ar technologijų mokslų srityje. Vienos premijos dydis – 5000 eurų. Paraiškos priimamos ir vertinamos pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos 2023 m. lapkričio 21 d. sprendimu T-509 patvirtintą Kauno miesto savivaldybės apdovanojimų teikimo ir premijų skyrimo tvarkos aprašą (21 ir 22 punktus).  Kandidatų pasiekimus vertins Lietuvos mokslų akademija.

Paraiškos teikimo forma

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS APDOVANOJIMŲ IR PREMIJŲ SKYRIMO TVARKOS APRAŠAS

Užpildyta Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2023 m. gruodžio 8 d. įsakymu Nr. A-2603 patvirtinta forma-paraiška 1 egz. priimama iki 2024   rugsėjo 16 d. J. Gruodžio g. 9, 106 kab. Tel. 8 37 42 54 46

Pageidautina, kad paraiškas persiųstumėte elektroniniu paštu: [email protected]. Pateikti dokumentai negrąžinami. Informacija teikiama telefonu (8 37) 42 54 46.

Kadangi kilo klausimų ir neaiškumų dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2023 m. rugsėjo 8 d. įsakymu Nr. A-2603 patvirtintos formos 3 punkto apimties, patiksliname, kad 3 punkte Lietuvos mokslų akademija siūlo mokslo premijų kandidatams  pateikti nuopelnus iki 5 psl.,  išsamesnę informaciją apie publikacijas ir projektus, kitą mokslinę veiklą pateikti pridedant priedus arba nuorodą į asmeninę svetainę.  

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content