Karjeros planavimas

Mokinių, besimokančių Kauno miesto savivaldybės biudžetinėse mokyklose, profesiniam konsultavimui skirtų lėšų naudojimo tvarkos aprašas

Kviečiame bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo mokyklų karjeros konsultantus  jungtis į uždarą ,,Facebook“ grupę, kurią sukūrė projektų „Euroguidance“ ir  „Europass“ komanda. Tai naujas informacijos kanalas, kuriame bus galima rasti naudingos, naujos informacijos, dalintis išbandytomis gerosiomis praktikomis savo mokyklose, diskutuoti su kolegomis iš visos Lietuvos aktualiomis temomis, kreiptis pagalbos, sulaukti palaikymo ar patarimų.

Prie šios grupės prisijungti galima paspaudus šią nuorodą: https://www.facebook.com/groups/858850671203255/

,,Investuok Lietuvoje“ ir partnerių (MOSTA, LINPRA, INFOBALT) atlikti didžiausią plėtrą patiriančių sektorių – inžinerinės pramonės ir IRT – specialistų poreikio tyrimai (2017 m.)

Objektyvi informacija apie studijų programų kokybę Lietuvoje

Alvyda Panfilaitė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė,  tel. 42 54 79, el. paštas [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content