Informacija šeimoms, auginančioms priešmokyklinio amžiaus vaikus

Nepaisant to, ar Jūsų vaikas lankė vaikų darželį, ar nelankė, priešmokyklinio ugdymo siekis ir tikslas ­– užtikrinti kiekvieno vaiko mokyklinę brandą ir padėti jam pasirengti mokytis pradinėje mokykloje.

Todėl šešiamečių ugdymas organizuojamas kaip kryptingas, tikslingas, nuosekliai plėtojantis ir stiprinantis vaiko emocines, fizines ir protines galias vienerių metų ugdymas priešmokyklinėje grupėje, kuris yra skirtas padėti vaikui įgyti būtinų žinių, diegti jam esmines vertybines nuostatas ir ugdyti gebėjimus, padėsiančius jam toliau sėkmingai augti, bręsti ir mokytis mokykloje.

Švietimo įstaigų sąrašas

Švietimo įstaigų veikla 2024 m. vasarą

Planuojamos priešmokyklinės grupės 2024–2025 mokslo metais

Nemokami pietūs

Vietų skaičius grupėse 2023–2024 mokslo metais

Dažniausiai užduodami klausimai PU

Informacija apie priėmimą į priešmokyklines grupes

Vaikų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes tvarka

Tėveliai (globėjai) prašymus dėl vaiko užregistravimo į  priešmokyklinio ugdymo grupes gali pateikti čia: https://idarzeli.kaunas.lt/

Priešmokyklinio ugdymo sutarties pavyzdys

Ugdymo sutarties priedai (1 priedas ir 2 priedas)

Vaikų atvedimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklines grupes ir išleidimo iš jų tvarka

Mokesčio už vaikų išlaikymą ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse tvarka

Maitinimo paslaugų teikimo priešmokyklinėse grupėse tvarka

Trumpas vaikų ugdymo sistemų aprašymas

Jūsų vaikas – priešmokyklinukas

Kaip padėti būsimam pirmokui psichologiškai pasiruošti mokyklai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content