Lapių sąvartynas

Kauno regioninis nepavojingų atliekų sąvartynas yra Kauno rajono savivaldybės teritorijos dalyje, 20 km nutolęs nuo Kauno miesto centro, 3 km į pietvakarius nuo Mažųjų Lapių miestelio, 0,8 km į šiaurę nuo Didžiųjų Lapių gyvenvietės, 0,6 km į rytus nuo sodų bendrijos. Sąvartyno teritorija pietų ir vakarų kryptimi ribojasi su mišku, teritorijos, šiaurinėje ir rytinėje dalyje yra ariamos žemės. Lapių sąvartynas įkurtas 1973 m. Sąvartyno teritorija užima 37,4 ha plotą.

Kauno regioniniame nepavojingų atliekų sąvartyne šalinamos Kauno miesto, Kauno rajono ir Kaišiadorių rajono savivaldybėse susidarančios nepavojingos komunalinės atliekos.

Dėl statybinių atliekų, turinčių asbesto (šiferio atliekos) pristatymo į Lapių regioninį sąvartyną kreiptis į VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras, tel.: (8-37) 311267, 8 68255780.

Daugiau informacijos rasite www.kaunoratc.lt 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content