Informacija apie parengtą poveikio aplinkai vertinimo (PAV) programą

  1. Informacijos paskelbimo Aplinkos apsaugos agentūroje data: 2023-04-20;
  2. PŪV organizatoriaus pavadinimas: Kauno miesto savivaldybės administracija;
  3. PŪV, kuriai atliekama atranka dėl PAV, pavadinimas: kultūros paskirties pastato su požemine stovėjimo aikštele – Kauno M. K. Čiurlionio koncertų centro pastato H. ir O. Minkovskių g.31, Kaune, statybos projektas (sklypo unikalus Nr. 4400-5994-2577, kad. Nr. 1901/0215:46) statyba ir eksploatavimas;
  4. PŪV vieta: H. ir O. Minkovskių g.31 Kaunas;
  5. Atrankos informacija paskelbta Aplinkos apsaugos agentūros svetainėje: https://drive.google.com/file/d/1anW532crD7Vp9UyUaQ3Jl819yedgqnQh/view arba https://aaa.lrv.lt/  nuorodoje Veiklos sritys > Poveikio aplinkai vertinimas (PAV) > 2023 metai >3. Atrankos dėl poveikio aplinkai vertinimo informacija 2023 m. > Kauno regionas (24)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content