Informacija apie parengtą Kauno miesto aplinkos oro kokybės valdymo programą ir priemonių planą 2023-2025 metams

Kauno miesto savivaldybės užsakymu UAB „Estonian, Latvian and Lithuanian Environment“ parengė Kauno miesto aplinkos oro kokybės valdymo programą ir jos priemonių planą 2023-2025 metams (toliau–Programa).

Vadovaujantis „Visuomenės informavimo ir dalyvavimo rengiant planus ir programas, skirtas aplinkos oro ir vandens apsaugai bei atliekų tvarkymui, tvarkos aprašu“ visuomenė 30 kalendorinių dienų po informacijos paskelbimo gali teikti pastabas ir pasiūlymus Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriui elektroniniu paštu arba raštu.

Kontaktinis asmuo informacijai:

Aplinkos apsaugos skyriaus vyr. specialistė

Jurga Pakrosnienė tel. nr. 8 37 426053

El. paštu: [email protected]

 

2023-2025 m. Kauno miesto oro kokybės valdymo programa

1 priedas 2 priedas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content