Informacija apie aplinkos oro kokybę

Informuojame, kad kovo 23 d. kietųjų dalelių KD10 koncentracijos 24 val. ribinės vertės viršijimai nustatyti daugelyje didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Oro užterštumo priežastys –  vyraujančios nepalankios meteorologinės sąlygos, transporto srautai ir netinkamai prižiūrimos gatvės, energetikos įmonių bei individualių namų šildymo įrenginių tarša, taršios oro masės pernaša iš kitų šalių.

Artimiausiomis dienomis šalyje vyraus vidutiniškai palankios meteorologinės sąlygos teršalų išsisklaidymui. Kietųjų dalelių KD10 koncentracija aplinkos ore išliks padidėjusi, galimi paros ribinės vertės viršijmai.

Rekomenduojame gyventojams – atsisakyti fizinio aktyvumo lauke bei skatiname naudotis viešuoju transportu. Taip pat, soduose ir priemiesčiuose nekurti laužų, nedeginti atliekų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content