Informacija apie aplinkos oro kokybę

Informuojame, kad kovo 1 d. kietųjų dalelių (KD10) koncentracijos aplinkos ore viršijo nustatytas ribines vertes daugelyje miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Smulkiųjų kietųjų dalelių (KD2,5) koncentracija aplinkos ore taip pat ženkliai padidėjusi. Oro užterštumo priežastys – sausi ir ramūs orai, transporto tarša bei pakeltoji tarša ir besikaupiantys teršalai iš individualių namų patalpų šildymo.

Meteorologinės sąlygos per artimiausias paras mažai keisis vyraus nepalankios meteorologinės sąlygos aplinkos teršalų sklaidai.  Kietųjų dalelių koncentracija aplinkos ore išliks padidėjusi.

Svarbu atminti, kad poveikį sveikatai lemia ne tik oro užterštumo lygis, bet ir laikas praleistas kvėpuojant užterštu oru, todėl artimiausiomis dienomis rekomenduojame gyventojams riboti aktyvią veiklą lauke.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content