Vaikų ir jaunimo stovykla išminčių kelias

2015 liepos 09 – liepos 13 d.

2015 liepos 16 – liepos 20 d.

2015 liepos 23 – liepos 27 d.

Organizatoriai Socialinės veiklos asociacija

„Šviesos kampelis“

STOVYKLOS TIKSLAI: Prasmingai praleistas laisvalaikis. Mokymas pačiu gyvenimu per kūrybišką bendradarbiavimą be konkurencinių žaidimų, per socialumą, subsidarumą į pagalbą vienas kitam. Veikla pritaikyta gerbiant vaikų ir paauglių prigimtinius poreikius. Vaikams ir paaugliams bus patariama, kaip išvengti konfliktų, patyčių ar kitų nemalonumų.

Bus sukuriama saugi atmosfera „išsikrauti“ ir pasikalbėti apie tai, kas sunku, nepriimtina ar neįmanoma išsikalbėti namie, mokykloje ar su draugais.

Bus mokoma atpažinti savyje asmeniškas stiprybes, o silpnybes atsukti į teigiamus bruožus.

Kiekvienam bus sukuriamas asmenybės savitumus užakcentuojantis aprašas.

Stovyklos vadovės Indrė Pavinkšnienė, Jolanta Lipkevičienė socialinės veiklos darbuotojos, turinčios patirties stovyklaujant su miesto vaikais. Žaismingos, aktyvios, linksmos, kūrybiškos, drąsios, įžvalgios, turinčios aukštus bendravimo įgūdžius, lektorės, pilietiškos, gerai išmanančios jaunuomenės kasdienybę, dirbusios su „sunkiais“ vaikais, vedančios teisingo elgesio pamokas vaikams ir tėvams.

STOVYKLAVIETĖS VIETA:

Palapinėse ant Neries kranto nuo Kauno 15km. – Guldėnų apylinkėse

STOVYKLOS MOKESTIS: 75 Eur.

Būtina išankstinė registracija iki liepos 02 d. kontaktui e.p. sviesoskampelis@gmail.com, tel. 860081221 Jolanta, 861158183 Indrė

Registruojantis prašome pervesti į sąskaitą avansinį mokestį 30 Eur., arba prieš kelionę likus 7dienom atvežti grynais. Sąsk.nr. Swedbank LT 617300010134460940 įm. kodas 300625407 su nuoroda „už maitinimą“.

Daugiau informacijos:

http://sviesoskampelis.lt/failai/676_info.docx

http://sviesoskampelis.lt/failai/465_registracija.docx

http://sviesoskampelis.lt/failai/946_anketa.docx

http://sviesoskampelis.lt/failai/518_reikalinga.docx

http://sviesoskampelis.lt/failai/436_SUTARTIS.docx

TAIP PAT IEŠKOME SAVANORIŲ Į VAIKŲ STOVYKLAS

http://www.sviesoskampelis.lt/rodyti.php?v=n&id=381

Liepos 8d. vyks savanorių apmokymai. ,, Kaip sukurti aplinką be prievartos ir konkurencijos “ Prašome iš anksto registruotis e.p. sviesoskampelis@gmail.com, tel. 860081221 Jolanta, 861158183 Indrė

KVIEČIAME IR Į ŠEIMŲ STOVYKLĄ TOJE PAČIOJE VIETOJE SU PALAPINĖMIS Liepos 3-6d.

Daugiau info www.sviesoskampelis.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content