SUSITIKIMAS SU EUROPARLAMENTARE LAIMA ANDRIKIENE IR „EUROPOS PAMOKA „SANTAROS“ GIMNAZIJOJE

Šį pirmadienį, birželio 11 dieną Kauno „Santaros“ gimnaziją pradžiugino ypatingas svečias: Šv. Jokūbo kelio globėja, Europarlamentarė, Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarė Dr. Laima Andrikienė, kuri vedė pamoką mūsų mokiniams apie iššūkius, su kuriais Europa šiuo metu susiduria. Buvo aptarti tokie veiksniai kaip: agresyvi tarptautinė Rusijos politika, Europos ir JAV ekonominių ryšių silpnėjimas, Kinijos grėsmė. Buvo aptartas ir radikalizmo klausimas, minėti įvykiai Italijoje. Mokiniai galėjo patys užduoti klausimus, į kuriuos ponia Laima išsamiai atsakė. Taip pat galėjome nuoširdžiai padėkoti už išvyką į Briuselį, pasakyti, kokią naudą mūsų moksleiviams ta kelionė suteikė. Įteikėme padėkos raštą, dailės mokytojo eksperto Juozo Kvietinsko tapytą paveikslą, ir nekantriai laukiame sekančių susitikimų.

Justas Pridotkas, 3c klasės gimnazistas

Foto albumas: https://photos.app.goo.gl/3oxMz3o6QmnNAHqJA

Po susitikimo EP narė dr. Laima Andrikienė padėkojo už šiltą priėmimą „Santaros“ gimnazijoje. Poniai Laimai patiko gimnazistų dėmesingumas ir aktyvus dalyvavimas „Europos pamokoje“ – pamoka virto daugiau dialogu bei sprendimų ieškojimu, o ne sausu faktų dėstymu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content